extraliga U14 | extraliga | 14.04.2018 0:00

DOMÁCÍ64
SAM BŠM Brno
HOSTÉ51
Hala: ZŠ Nymburk

V sobotním utkání hostili mladší žáci BA U14 žáky SAM BŠM Brno. Po povedené první čtvrtině, ve které jsme kvalitní osobní obranou dovolili soupeři pouze 8 bodů se utkání v dalších dvou čtvrtinách velmi zdramatizovalo. Soupeř velmi dobře kombinoval v útoku, kdy využíval clonu na míč, která našim klukům dělala problémy a naopak úspěšnost střelby z krátké vzdálenosti byla slabinou na naší straně. Do posledního dějství byl stav nerozhodný 46:46. Velmi dobrá osobní obrana a rychlý protiútok rozhodl nakonec jednoznačný výsledek ve prospěch BA Nymburk.

Naděje na postup na MČR stále žila!!!

Body: Česal, Borl, Přikryl po 2, Kejmar a Kosík po 5, Studnický 13, Kolář 14, Frič 21,

Skóre po čtvrtinách: 16:8, 30:29, 46:46, Skóre jednotlivých čtvrtin: 16:8, 14:21, 16:17, 18:. Fauly: 15/21