extraliga U14 | extraliga | 13.01.2018 14:00

DOMÁCÍ68
BK Příbor
HOSTÉ46
Hala: ZŠ Nymburk

V sobotním  premiérovém utkání extraligové soutěže kategorie U14 přivítali hráči BA Nymburk na domácí palubovce žáky BK Příbor.

Po vyrovnaném prvním poločase,  ve kterém se do hry zapojili všichni nominovaní hráči (poločasové skóre 27:31) , během prvních minut třetího hracího období  vlivem zlepšené osobní obrany a rychlého přechodu do útoku jsme postupně ovládli dění na hřišti. Ve čtvrté čtvrtině jsme přidali několik úspěšných tříbodových pokusů a o důležitém vítězství bylo rozhodnuto. Kluci v pozměněné sestavě oproti ligové soutěži ještě místy působili méně sehraným dojmem, ale s přibývajícími minutami se prezentovali pěknými herními kombinacemi a velkým úsilím v obraně.

Skóre po čtvrtinách : 16:15, 31:27, 45:38

Skóre jednotlivých čtvrtin: 16:15, 11:16, 18:7, 23:10

Fauly: 19/25

Body: Přikryl Josefa Cogan Ondřej po 2, Kejmar Lukáš 4, Kosík Tomáš 6, Studnický Martin  11, Kolář Adam 12, Borl Václav 14, Frič David 17