Základní část | Liga, sk.D | 05.11.2017 0:00

DOMÁCÍ95
BK Brandýs n.L.
HOSTÉ45
Hala: ZŠ, Nymburk

Nedělní utkání zvládli kluci velmi dobře. Byli koncentrovaní na obranou i útočnou hru od prvních okamžiků zápasu. První čtvrtina byla rozhodující pro celkový vývoj utkání. Dvaadvacetibodový náskok dával možnost vyzkoušet si jednoduché kombinace hoď a běž, střelbu z krátké i dlouhé vzdálenosti a hlavně kolektivní pojetí obranné i útočné hry. Díky výškové převaze jsme byli dominantní také na doskoku. Všechny tyto faktory přispěly k jasnému vítězství našich hráčů.

Pokračujeme ve šňůře vítězství ve skupině D, kterou zatím bez porážky vedeme.

Body: Dvorský Dušan 1, Žiško Adam 2, Turek Vojta 3, Loman Roman 3, Česal František 4, Cogan Ondřej 4, Kaifer Martin 4, Tvrzník Vojtěch 6, Kolář Adam 17, Studnický Martin 20, Kosík Tomáš 23, čtvrtiny: 32:10, 28:12, 28:13, 17:14, fauly: 13/18