V neděli jsme svedli v Mělníku souboj o první misto

V neděli jsme svedli v Mělníku souboj o první misto s tamním týmem. Mělník vstupoval do utkání jako favorit soutěže. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a jasně jsme dávali najevo, že dnes Mělník bude muset o vítězství poprvé tvrdě bojovat.

V neděli jsme svedli v Mělníku souboj o první misto s tamním týmem. Mělník vstupoval do utkání jako favorit soutěže. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a jasně jsme dávali najevo, že dnes Mělník bude muset o vítězství poprvé tvrdě bojovat. Celý první poločas jsme drželi vyrovnané skóre a předváděli velmi pěknou hru. Ve druhém poločase se hra dále přelévala ze strany na stranu, avšak projevila se mírná nevyhranost našich kluků, kteří se zbrklostí připravili o velmi cennou výhru. Nakonec jsme podlehli 55:41. Ve druhéh utkání přešel Mělník k velmi učinné obraně zdvojování na naší polovině. Kluci podlehli tlaku a vyrobili až příliš velké množství ztrát, ze kterých pramenilo spoustu snadných košů pro domácí, kteří druhý zápas kontrolovali ve stavu 79:32.