SOKOL, SUPI A SOJKY - 2:1 NA ZÁPASY

Kadetům víkendové zápasy stále komplikuje marodka, přesto dokázali USK porazit, se Sokolem Pražským už bez pěti hráčů základní rotace nestačili. Mladší žáci však s jinými „pražskými ptáky“ Jižními Supi zatočili, stejně jako se Sojkami z Pelhřimova. Mladší minižáci na Brandýs vůbec nestačili a prohráli dvakrát vysokým rozdílem.

Kadeti U17 - extraliga - základní část

BA Nymburk : USK Praha 93:82

Do předehrávaného utkání jsme nastupovali bez stále zraněného kapitána Františka Rylicha a dalších hráčů, a tak jsme i s týmem jenž figuroval na 9. místě tabulky očekávali velký boj, jelikož USK má celou řadu reprezentantů a velmi vysokých hráčů, což se ukázalo i v samotném utkání, kdy jsme měli proti vyššímu soupeři problém na doskoku a celkově jsme v utkání měli o 11 doskočených míčů méně, naopak jsme se dokázali opřít o kolektivní pojetí a s 21 asistencemi (hosté 11) jsme zakončovali skvělé rychlé protiútoku (body z rychlých protiútoků 37), což vedlo k vítězství na domácí palubovce, které se však nerodilo vůbec lehce, navíc se nám v utkání zranil další z klíčových hráčů Juraj Valentíny a rozšířil tak marodku, která nás trápí celý rok 2019.

Body: Valentíny 33, Kábrt 22, Srník 16, Novák 12, Benák 7, Hodač 3. Fauly: 18:25, Trojky: 20/5, 17/8, TH: 32/20, 24/14. Čtvrtiny: 21:20, 20:17, 26:22, 26:23.

BA Nymburk : Sokol Pražský 62:96

Nedělní utkání bylo spíše o individuálních příležitostech hráčů, kteří nemají moc velkou porci minut a tak se v tomto zápase mohl ukázat každý zdravý člen naší soupisky, protože po úterním utkání nedohrál replicas de relojes nejlepší střelec extraligy Juraj Valentíny, který se přidal k Františkovi Rylichovi, Jakobovi Vosejpkovi a Dominikovi Najmanovi na lavičku zraněných hráčů a ještě k tomu vzhledem k povinnostem v klubu nemohl do utkání nastoupit Pavel Novák, sečteno a podtrženo celkem 4 hráči z užší rotace nemohli do utkání nastoupit a to byla pro nás citelná rána.

S pražským celkem jsme dokázali držet krok téměř do poločasu, pak se však naplno projevila naše úzká rotace, malá agresivita a nižší basketbalové schopnosti hráčů z lavičky, což zapříčinilo naší teprve pátou porážku, navíc jako by toho nebylo málo, utkání nedohrál kvůli zlomenině nosu Adam Srník (další hráč naší užší rotace) a tak nám nezbývá nic jiného než doufat v co nejrychlejší uzdravení už pěti klíčových hráčů. Velkým pozitivem bylo zapojení Martina Studnického (ročník 2004), který se velmi dobře uvedl v extralize U17.

Body: Srník 15, Kábrt 14, Benák 11, Studnický 8, Hodač 4, Brož a Fišera 3, Košnar 2, Bečvář a Safiulin 1. Fauly: 12:21, Trojky: 18/5, 23/12, TH: 24/11, 8/4. Čtvrtiny: 23:22, 13:24, 13:23, 13:27.

Mladší žáci U14 - extraliga

BK Sojky Pelhřimov : BA Nymburk 47:105

Proti družstvu, které jsme měli i v základní skupině jsme od začátku utkání nenechali nic náhodě a výbornou obrannou a rychlými protiútoky jsme si vytvořili dostatečný náskok, který jsme jenom navyšovali. Do zápasu se zapojili všichni hráči a každý zaznamenal alespoň jeden koš.

Body: Cogan 25, Kolář 25, Dohnal 12, Snop 10, Ryl 10, Křemen 10, Jakubal 6, Dittrich 3, Zhříval 2, Hájek 2, Černý 2, TH: 19/9, trojky: 4, fauly: 20, čtvrtiny: 16:27, 11:29, 14:30, 6:19

BSK Modřany Jižní Supi : BA Nymburk  54 : 76

V nedělním utkání proti Jižním supům jsme také zvítězili, ale vítězství jsme museli vybojovat. Domácí družstvo nastoupilo dost agresivním způsobem do utkání a naši hráči se museli s tím vyrovnat.  Dobrou obranou a rychlými protiútoky jsme získali náskok a ten se nám podařilo udržet až do konce.

Body: Kolář 29, Dohnal 16, Cogan 15, Ryl 8, Křemen 3, Snop 3, Zhříval 2

TH 23/8, trojky: 2, fauly: 15, čtvrtiny: 14:23, 12:19, 15:17, 13:17

Mladší minižáci U12 - krajský přebor

BK Brandýs : BA Nymburk 106 : 30

Bohužel již od prvních minut jsme byli všude o krok později než náš soupeř a to jak v útoku, tak v obraně. Bez běhání, bojovnosti a hry do těla se vyhrávat nedá.

Body: Újezdský 6, Hendrych 5, Nováček 4, Sojka 4, Tobiáš 4, Ehl 2, Hazdra 2, Nosál 2, Kubálek 1, čtvrtiny: 27:6, 31:7, 31:7, 17:9

relojes de imitacion

BK Brandýs : BA Nymburk  87 : 27

Druhý zápas se nesl ve stejném duchu jako ten první. Pokud budeme hrát takto i nadále prohrajeme i zbylé zápasy.

Body: Hazdra 10, Újezdský 8, Davídek 4, Hendrych 4, Nosál 1, čtvrtiny: 18:2, 23:11, 21:8, 25:6