TĚSNĚ, I O PARNÍK

Co přinesl uplynulý víkend na mistrovských palubovkách? Někomu radost z těsného vítězství, jinému smutek z těsné prohry. Klubový rekord v rozdílu ve skóre přesahující 200 bodů a pak taky nějaké „normální“ zápasy. Podívejte se na jejich přehled.

Muži B jdou od vítězství k vítězství, ale přestože vyhráli už čtyři zápasy ze čtyř, je počet jimi nastřílených bodů jen o devět vyšší než počet obdržených bodů. Ani tento víkend nebyl výjimkou. V Litoměřicích skončilo utkání výhrou o jediný bod, i když jsme v průběhu zápasu vedli až o dvanáct bodů. Výhra o bod je pikantní i v tom, že stejným rozdílem jsme porazili Litoměřice v semifinále 1.ligy na konci minulé sezony.

Junioři sehráli jedno utkání v Plzni a jedno z důvodu oprav písecké haly v Nymburce. V Plzni soupeř podle konečného výsledku nekladl velký odpor, ale ještě v poločase bylo skóre pro domácí přijatelné 29:41. Jenže za třetí čtvrtinu jsme dali o 5 bodů více než za první poločas a najednou dostalo utkání jiný náboj. Naopak v utkání proti Písku v neděli třetí čtvrtina rozhodla o naší desetibodové prohře. K horší obraně z prvního poločasu se ještě přidal špatný útok. Hosté byli ochotni pro vítězství udělat více než my.

Žáci U15 pro změnu v sobotu prohráli a v neděli vyhráli. Litoměřice v sobotu nezačaly dobře, v poločase prohrávaly o patnáct. Relativně bezpečné vedení nás uložilo do prachových peřin ke spánku a nevzbudilo nás ani replicas relojes audemars piguet postupné dotahování soupeře. V prodloužení jsme byli zbrklí a hosté si z Nymburka zbytečně odvezli dva body. Klíčový zápas o udržení naděje na postup do extraligy jsme odehráli proti USK Praha. Zde naopak plná soustředěnost a týmový výkon nás po zásluze odměnily vítězstvím.

Minižáci U13 si proti nezkušeným Kondorům otevřelo střelnici a nábojů bylo hodně. Hosté měli problém už s první přihrávkou po koši zpoza koncové čáry. Nakonec dal Liberec v obou utkáních dohromady 3 body a my více než 333. V šesti čtvrtinách nedali hosté ani bod. I když přínos pro náš tým nebyl velký, respekt zaslouží soupeři, že do toho jdou.

Minižáci U12 nadělovali stovky i v Mladé Boleslavi, když dokázali v obou zápasech předvést výbornou obranu a v útoku si půjčovat míč.

Minižáci U11 v Mělníce rozhodli už za prvních osm minut každého zápasu. V dalším průběhu už náskok jen kultivovali. Jejich vrstevníci v týmu JUVENTA narazili o víkendu na těžkého soupeře z Poděbrad. Svěřenci Petra Bendy v prvním zápase neumožnili Juventě skórovat a nesmírně těžké to měli i ve druhém utkání.