MLÁDEŽNICKÉ TÝMY VYHRÁVALY, MUŽI B PROHRÁLI

Zápasy minulého víkendu byly rozprostřeny pěti dnů od čtvrtka do pondělí. Úspěšné byly pro všechny mládežnické týmy od U12 do U17. Některé zápasy byly vyrovnané, jiné jsme vyhráli výrazně. Na okleštěnou sestavu doplatili muži B, kteří hráli poslední dvě utkání a obě prohráli.

Dvě předehrávky měli na programu kadeti U17A v extralize. Už ve čtvrtek se Sokolem Písek hodně trápili. Trenér Sokolovský byl s nasazením hráčů hodně nespokojen, a tak nespokojeného ho nikdo z diváků možná ani neviděl. Nakonec se hosty podařilo ve druhém poločase přemoci, ale vidina první sezonní prohry visela opravdu na vlásku. Ve druhém utkání proti Plzni, která přeci jen není tak silná, se hrálo už podle našich not a rychlé protiútoky přinesly výhru skoro o šedesát

Kadeti U17B měli v lize na programu jen jedno utkání. V sobotu si doma poradili se Sokolem Žižkov především díky dobrému vstupu do utkání o 17 bodů.

Mladší žáci U14 v extralize nastoupili proti dvěma týmům ze repliche orologi di lusso severu Čech. Proti nebezpečnějším Litoměřicím svůj výkon stupňovali a po nevydařené první čtvrtině vyrovnali ve druhé půli a nakonec dovedli zápas do vítězného konce. Proti Kondorům Liberec sice byla první čtvrtina vlažná, i když vítězná; ve druhé se hodně oteplilo. Vyhráli jsme ji 31:5 a o osudu zápasu bylo v poločase rozhodnuto.

Mladší minižáci U12 přivítali doma Mělník a přes menší počet hráčů kontrolovali první zápas od samého počátku, aby dospěli k osmdesátibodovému vítězství. Ve druhém zápase se dařilo jen hráčům nasazeným ve druhé a poslední čtvrtině, kteří hosty rozprášili 38:4. To stačilo k výhře, ale jen o 36 bodů.

Muži B odehráli v Písku dobrý zápas, ale v sedmi lidech bez Svobody, prohráli o 11 bodů. Dramatický zápas, dohrávka 14.kola, proti USK B, které bylo posíleno o hráče A-týmu, se rozhodlo až v prodloužení. V něm byli o dva body lepší hosté. V neděli 12.února půjde v zápase s Plzní o 3. až 5.místo ve skupině A.