O VÍKENDU STOPROCENTNĚ

Nymburská akademie má za sebou výborný víkend. Odehrála v různých kategoriích 9 zápasů a všechny vyhrála zpravidla vysokým rozdílem. Proto je také celkové skóre víkendových zápasů 746:376, což dává téměř dvojnásobek nastřílených bodů oproti obdrženým.

Muži B ve velice pěkném zápase se naši hráči prezentovali komplexní hrou na obou stranách hřiště. Byli podobně rychlí jako soupeř, ale v zakončení byli razantnější a přesnější. Prim hráli Svoboda 36 (8 trojek) a Peterka 23, neztratil se ani Martin Kolář se 14 body. Na utkání se byl podívat Jiří Welsch, který na straně hostů sledoval synovce Marka Welsche.

Junioři do 19 let se poprvé v extralize představili doma a se Sokolem Pražským sehráli dobrý zápas. Sice od první čtvrtiny vedli, ale hosté se snažili a stejně jako Pavel Beneš na lavičce, nenechal ani při větším náskoku nikoho v klidu hrát.I druhé utkání proti Písku mělo podobný průběh, už v první čtvrtině byl náskok Rolex replica třináctibodový a každou desetiminutovku se navyšoval.

Žáci U15 za svými soupeři vyráželi mimo Nymburk. Na vyšehradském Sokole rozhodovaly rychlé protiútoky a o poločase jsme měli bezpečný náskok. S Jindřichovým Hradcem bylo utkání podstatně vyrovnanější. Klidnější mohli být trenéři až v poslední čtvrtině, po 30 minutách byl stav jen 50:43 pro náš tým.

Starší žáci U13 sehráli s Basketbalovou akademií Roudnice dva odlišné zápasy. V prvním, který se počítá do krajského přeboru, zvítězili hladce, ve druhém museli na konci odolávat tlaku hostů.

Nejmladší minužáci U11 odjeli do Českého Brodu a v obou utkáních prokázali, že mají více basketbalových dovedností než soupeř, který v prvním zápase nedal v žádné čtvrtině ani dvouciferný počet bodů.

Svůj první zápas mimo Nymburk odehrála také přípravka ve Šmoulinka Cupu. Tentokrát se nepodařilo vyhrát ani jeden ze tří zápasů, ale body a výsledky jsou v této kategorii opravdu až na posledním místě.Replica Watches Tím nejdůležitějším je radost ze hry, a to tihle špunti mají.