VELICE ÚSPĚŠNÝ VÍKEND

Víkendové zápasy dělaly především radost. Z devíti zápasů jich skončilo 8 vítězstvím týmu z Basketbalové akademie a pouze jeden skončil čtyřbodovou prohrou.

Muži B odehráli smolný zápas v Litoměřicích. I když byli 35 minut lepším soupeřem, nakonec to na výhru nestačilo. Čtyřbodová prohra trenéra Beneše mrzí, nicméně k předvedené hře mnoho kritických poznámek nemá.

Kadeti do 17 let v extralize zvítězili bezpečně v obou utkáních, jak proti Litoměřicím, kde už v poločase 63:26 bylo jasné, že čekání na stovku nebude tak dlouhé. I když nedělní soupeř z Liberce je těžší, nám se podařilo ukázat od počátku, že si soupeř přijel jen pro jeden bod do tabulky. Nebýt poslední čtvrtiny,rolex replica kterou jsme prohráli o 7, mohl být rozdíl ještě vyšší.

Kadeti do 17 let, B-tým, po dvou venkovních zápasech před 14 dny, kdy prohrál s oběma soupeři dohromady o čtyři body, si utkání v Praze nejprve na Sokolu Žižkov a v neděli proti Sokolu Vyšehrad. Oba zápasy byly o obraně, ale ten druhý jsme zbytečně málem ztratili.

Mladší žáci U14 vyprášili kožich v sobotu Pardubicím, když vyhráli o 130! Zápas druhý den proti Baskeťákům z Josefova byl vyrovnanější přesto s bezpečným vítězstvím o 27 bodů.

Nejmladší potěr, když nepočítáme soutěž Šmoulinka, který hrál replicas de relojes españa v uplynulém víkendu, byl také dvakrát úspěšný. Hráči věkové kategorii do 12 let zajížděli do Mělníka a v prvním utkání, které je pro pořadí v krajském přeboru důležitější, naši chlapci vyhráli o šedesát. Ve druhém se více zapojili méně zkušení hráči, ale i tak byl rozdíl přes třicet bodů.

Tedy víkend byl úspěšný, když jedinou porážku utrpělo béčko. Celkové skóre ze všech zápasů bylo 825 : 473 a projevilo se na něm především extrémní výhra nad Pardubicemi v kategorii U14.

19.10.2016 - 2:06