TURNAJ MINIŽÁKŮ U13

Tým U13 BA Nymburk uspořádal v sobotu 17.září přípravný turnaj. Našimi soupeři byli dva regionální soupeři: AŠ Ml.Boleslav a Basket Poděbrady.

BA Nymburk-AŠ Ml.Boleslav 41:41

Na začátek sezóny náš výkon nebyl špatný, přesto jsme se dopustili mnoha chyb, ze kterých těžil náš soupeř z "Bolky". Poločas jsme vydřeli na nerozhodný stav 13:13 Třetí čtvrtinu jsme bohužel prohráli o 13 bodů, zdálo se být rozhodnuto, ale naše U13 byly proti. Úžasně zabraly a výsledkem poslední čtvrtky 22:9 dotáhly výsledek na remízu...konečných 41:41
Z časových důvodů se již nenastavovalo...
Body: Sebastian Křemen 8, Jan Střítežský 6, Jakub Černý 5, Adam Kolář 4, Vojta Turek 4,Tomáš Kosík 4, Josef Přikryl 4, Dušan Dvorský 2, Vojta Benák 2, Adam Adamec 2.

BA Nymburk-Basket Poděbrady  40 : 47

Druhé utkání s týmem Poděbrad bylo velice vyrovnané jak je vidět z průběhu jednotlivých čtvrtin, kdy o vítězství Poděbrad rozhodla první čtvrtina..
Body : Sebastian Křemen 8, Adam Kolář 8, Dušan Dvorský 6, Adam Adamec 6, Jan Střítežský 4, Tomáš Kosík 4, Ríša Dittrich 2, Jakub Černý 2, čtvrtiny: 6:11, 10:10, 14:14, 10:12

Nejlepším hráčem našeho týmu v obou utkáních byl Sebastian Křemen.