Zaskočili jsme Bayern

Naše juniorská U19 sehrála v sobotu své první turnajové utkání s Bayerem Mnichov. Bayern se představil jako velice silný celek. Velmi tvrdá, agresivní osobní obrana s rychlým protiútokem, tolik příznačná pro německý basketbal se utkala s dobře organizovanou hrou nejen v obraně, ale i v útoku, kterou produkoval náš tým.

V prvním utkání turnaje jsme porazili velmi silný a slavný tým Bayern Mnichov. BCM Nymmurk U19 : Bayern Mnichov U19  53:50. Body: Stegbauer 13, Senohradský 13, Heinzl 12, Svoboda 7, Kozina a Šubert 4

aše juniorská U19 sehrála v sobotu své první turnajové utkání s Bayerem Mnichov. Bayern se představil jako velice silný celek. Velmi tvrdá, agresivní osobní obrana s rychlým protiútokem, tolik příznačná pro německý basketbal se utkala s dobře organizovanou hrou nejen v obraně, ale i v útoku, kterou produkoval náš tým. Skóre jednotlivých čtvrtin celého utkání vyjadřují vyrovnanost obou týmů. Utkání nakonec pro sebe rozhodli naši junioři, kteří své vítězství vytěžili z lepšího výkonu v prvních dvou čtvrtinách (14:12, 13:9).Výborná hra obou týmů, které rolex replica předváděly rychlý, náročný basketbal, ukázala fyzickou odolnost naší kluků.

Náš tým U 19 se zúčastnil turnaje v německém Bambergu, který byl velmi dobře obsazen ligovými týmy německé nejvyšší soutěže juniorů. Kromě našich U19 se turnaje také zúčastnil tým pražských USK, Bayernu Mnichov, TSV Breitengűßbach(Bamberg), Paderborn Baskets a s´Oliver Baskets Würzburg. Kvality těchtodružstev zaručovaly, že turnaj bude mít velmi vysokou úroveň.Už páteční předehrávka všech čtyř německých týmů naznačila sílu Bayernu a TSV, mistrů německé soutěže. Tyto týmy své úvodní utkání ve svých skupinách jednoznačně vyhrály.

pátek 6.9.

Bayern Mnichov –Paderborn Baskets 58:43

s´Oliver Baskets Würzburg – TSV Breitengüßbach 50:72

Podle turnajového klíče bylo šest týmů rozděleno do dvou skupin po třech. Naši junioři ve skupině A měli za soupeře Bayern Mnichov a Paderborn Baskets. Skupinu B tvořily, domácí tým TSV Breitengüßbach(Bamberg), s´Oliver Würzburg a USK Praha.