Rekondiční soustředění v Itálii - úterý

Na dnešní den bylo naplánováno přátelské utkání s místním družstvem Porto s Giorgo .Před premiérovým utkáním  hráči absolvovali dopolední trénink zaměřený především na techniku střelby.

Po tréninku v hale se dohrál turnaj v beachvolejbalu trojic.

Utkání začalo v městské aportovní hale s diváckou kapacitou pro 5000 fanoušků.

Soupeřovo družstvo bylo složeno z výběru hráčů do  dvaceti let.

Náš tým se rozehrával velmi pozvolna, především vlivem náročných tréninků v předešlých dnech.Poločasové skore  /vedení o 6 bodů/svědčilo o špatné koncentraci především na obranné polovině.

O osudu utkání rozhodla třetí čtvrtina,kterou jsme vyhráli rozdílem devatenácti bodů.Zlepšenou součinností hráčů v obraně jsem dovolili soupeři zaznamenat pouze šest bodů a tím jsme rozhodli o přesvědčivém  konečném vítězství 91:60.

Po ukončení utkání trenéři soupeře ocenili vysokou úroveň hry našeho družstva.

Porto s Giorgio U20-BA Nymburk U 17  60:91

Body: Kolář 19, Sarna 18, Kotásek 13, Bubeník 10,Kosík 9, Kůrka 8, Šiler 6, Koláčný 4, Mráz 2, Nečas 2, TH: 11/8, Čtvrtiny : 17:21, 42:48, 49:74,60:91

Jako nadstavba byla po oficielním utkání ještě odehrána jedna čtvrtina s výsledkem 26:16 v náš prospěch.

Body v této čtvrtině zaznamenali :Bubeník 8, Šiler 6, Kolář 4, Kurka 4, Hořejš 4.