Sokol Pražský : BCM Nymburk U17A 72:58

K souboji smutných semifinalistů jsme nastoupili druhý den proti Sokolu Pražskému. Už bez Edy Kotáska s Lukášem Bartelem jsme v okleštěné sestavě zahájili boj a bronzové medaile. Stejně jako v semifinále jsme nezachytili nástup soupeře a Sokol rychle odskočil na 8 bodů.

K souboji smutných semifinalistů jsme nastoupili druhý den proti Sokolu Pražskému. Už bez Edy Kotáska s Lukášem Bartelem jsme v okleštěné sestavě zahájili boj a bronzové medaile. Stejně jako v semifinále jsme nezachytili nástup soupeře a Sokol rychle odskočil na 8 bodů. Paralela s utkáním s USK pokračovala, když jsme zastavili nárůst ve skóre a postupně srovnali hru. Šťastná trojka Kulíka s koncem 1. čtvrtiny dala Sokolu 5-ti bodové vedení. Ve druhé čtvrtině pokračovala vyrovnaná bitva, ale Sokol se stále především díky doskokům Saviče držel o pár bodů vpředu. Poločasový stav 27:34 značil, že nic není rozhodnuto. Ve třetí čtvrtině pokračovala bitva ve stylu koš za koš, což více vyhovovalo Sokolu, kterého stále držel ve hře kromě Saviče i bodově potentní Kulík. Za Nymburk se dařilo Kurkovi a začal se prosazovat i Kolář. Právě po jeho dvou slepených trojkách jsme se dostali až na rozdíl 4 bodů, pak jsme však několika zbytečnými chybami darovali Sokolu Pražskému dvouciferné vedení, které v Sokol v závěru proti našim vyčerpaným hráčům ještě navýšil. Na turnaji jsme tedy obsadili 4. místo. Přesto jsme prokázali kvalitu a na turnaji zanechali dobrý dojem, i díky naší velké bojovnosti a týmovému duchu, který jsme prokázali při hře bez našich zraněných hráčů.

Body: Savič 22, Kulík 19, Sýkora 11, Čeněk 9, Hrdina 5, Růžička 4, Hrubý 2 – Kolář 22, Kurka 15, Sarna 10, Bubeník a Mráz 4,  Ivan 2, Nečas 1, Fauly :    14 : 15, Trojky :    6 : 5, Šestky : 14/8 : 18/9, Čtvrtiny : 17:13, 16:14, 17:17, 14:21